Поїздка Кременецької православної молоді до Тернополя

26 листопада 2019 року відбулася поїздка Кременецької православної молодіжки в кількості 100 чоловік до міста Тернопіль.

Поїздка розпочалася зі знайомства з представниками Тернопільської православної молодіжки, які цікаво розповіли про історію міста, організували екскурсію його визначними та знаковими вулицями.

Після цього, уся православна молодь на чолі з двома священиками – прот.Георгієм Прокопчуком та прот.Олександром Атаманчуком, відвідали Тернопільський кафедральний собор УПЦ на честь мчц. Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, де був відслужений молебен.

По завершенню молитовного служіння молоді люди зустрілися з правлячим архієреєм єпархії – митрополитом Тернопільським та Кременецьким Сергієм. Владика звернувся з пастирським словом до усіх присутніх та дав мудрі настанови. Зокрема архієрей наголошував про любов до ближнього. «Ближніми людьми є не тільки ті, що поруч з тобою, а й бідні та немічні люди, яких треба теж любити та допомагати в будь-яких ситуаціях» – наголошує владика Сергій.

Після спілкування з архієреєм, місцева православна молодіжка тепло прийняла Кременецьку. У стінах єпархіального приміщення, де безпосередньо відбуваються зустрічі молоді, усі охочі отримали можливість з‘їсти піцу, фрукти, а також випити теплого чаю з солодощами.

Тернопільська молодіжка розповіла про свою діяльність та принцип роботи, поділилася досвідом організації благодійних акцій.

Вже по дорозі додому, дякуючи благодійнику поїздки – Андрію Васильовичу Бібі, молодь заговілась перед постом смачними хот-догами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *