Обережно – спростування неправдивої інформації.

ДОРОГІ БРАТТЯ І СЕСТРИ!

У зв’язку з поширення в мережі інтернет листа Високопреосвященнійшого Сергія, митрополита Тернопільського і Кременецького  до духовенства  РПЦ і  про допомогу і збір коштів на території Російської Федерації – управління Тернопільської єпархії Української Православної Церкви ОФІЦІЙНО ЗАЯВЛЯЄ, що даний лист являється ФЕЙКОМ, оскільки митрополит Сергій не давав ніякого благословіння на будь який збір коштів, який вказаний в провокаційному листі, так само як не було посланно жодного листа з даним текстом. Це все являється ОБМАНОМ!
Також був вказаний номер без будь якого дозволу на це протоієрея Євгенія Пінчука, як священника, що займається благодійністю в Тернопільській єпархії.
Даний лист являється наслідком Photoshop’у, де були використанні підпис митрополита Сергія!
Тернопільська єпархія на чолі з її керуючим, митрополитом Сергієм, так як і Українська Православна Церква молиться за мир в нашій Україні, за воїнів і владу. Допомогає на регулярній основі – воїнам, нужденним, переселенцям!
Рахуємо, що цей фейковий лист являється провокацією по відношенню до Тернопільської єпархії, зокрема по відношенню до митрополита Сергія, а також по відношенню до всіх вірних Української Православної Церкви, вірних синів і дочок, як мужньо захищають нашу Батьківщину від ворогів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *