Митрополит Тернопільський та Кременецький Сергій відвідав Кременецьку молодіжку

14 листопада 2019 року на території Кременецького Свято-Миколаївського собору в стінах духовного регентського училища відбулася православна молодіжка за участі митрополита Тернопільського та Кременецького Сергія.

Молодіжка-  це  платформа для спілкування, колективних обговорень актуальних питань, духовне зростання, організація паломницьких подорожей, а також нові знайомства з цікавими людьми.

Щочетверга о 20:00 зустрічі православної молоді очолюють священики Тернопільської єпархії, проте цього дня владика Сергій відвідав православну молодіжку і дав відповіді на важливі питання, що турбують молодих людей. Усі уважно слухали пастирські настанови мудрого архієрея.

Варто зауважити, що приміщення, в якому безпосередньо проходила зустріч, було повіністю заповнено людьми. Серед присутніх були студенти Кременецького духовного училища та Почаївської духовної семінарії,а також кременчани, що прийшли послухати митрополита Сергія.

Усі присутні отримали змогу зігрітися чашкою теплого чаю та скуштувати солодощі, які пожертвував київський благодійник, власник мережі автозаправок України – Андрій Васильович Біба.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *