Храмове свято свв.безсрібників Косьми і Даміана села Рудка Кременецького благочиння.

14 листопада Свята Православна Церква згадує память святих безсрібників Косьми і Даміана Асійських.

В Тернопільській єпархії Української Православной Церкви храмове свято відзначає парафія села Рудка Кременецького благочиння. Розділити радість торжества з настоятелем храму протоієреєм Віктором Паскаром і прихожанами прибув Високопресвященнійший Сергій, митрополит Тернопільський і Кременецький, благочинний Кременецького благочиння, запрошене духовенство і гості парафії. Зі словами привітання гостей зустрічали діти, а також настоятель храму.

Під час Божественної Літургії була вознесена молитва за мир в Україні. Після богослужіння відбувся хресний хід, в кінці якого митрополит Сергій привітав всіх зі престольним святом і роздав всім присутнім духовну літературу з настановами для дорослих і юних.