Архієрейське Богослужіння в день пам’яті святого пророка Іллі в с. Залісці

2 серпня – день пам’яті святого пророка Іллі – одного з найбільш шанованих святих Старого Завіту. Ім’я пророка Іллі перекладається як «Бог мій Господь», що виражає основний зміст його служіння (пор .: 3 Цар 18. 36) – ревно боротися за поклоніння єдиному Богу і своїми справами являти Його могутність.

В цей день у храмі Покрови Пресвятої Богородиці с. Залісці відбулася святкова Божественна Літургія, яку очолив митрополит Тернопільський та Кременецький Сергій. Архієрею співслужив настоятель храму – о.Андрій Гарасим, а також сонм священників Кременецького благочиння та сусідніх єпархій.

Керуючий  Тернопільською єпархією УПЦ звернувся зі словами проповіді до багаточисельної пастви і наголосив на тому, щоб ми, православні християни, беручи приклад із життя святого пророка Іллі, були палкими прихильниками віри та благочестя.