УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Сьогодні по просторах інтернету поширюється інформація про нібито захват Кременецького жіночого монастиря м. Кременець людьми зі зброєю і про те, що митрополит Сергій разом з сестрами Обителі зачинився в соборі.
Тернопільська єпархія ОФІЦІЙНО повідомляє, що данна інформація являється ФЕЙКОМ!!!
Кременецька жіноча обитель як завжди так і сьогодні живе своїм монастирським життям в молитві і трудах!
Просимо не розповсюджувати непровірену інформацію!!!

1 комментарий:

1. Який же можливий спокій і мир в Україні, якщо військові чи їм подібні войовничі формування, будуть захоплювати даже жіночий монастирь?
    Господь Бог таких дій не прощає і на жаль за наругу над святинями канонічної УПЦ буде страждать і майже весь український народ, а не тільки монахині та монахи.
    Господи, захисти вірних твоїх і обітелі і храми канонічної УПЦ від всякого зла, страхування та наруги, укріпи їх Твоею благодаттю в вірі та любові до всякого люду заради миру та спасіння душ їх.