Митрополиту Сергію – 70 років. Святкове Богослужіння.

4 грудня Свята Православна Церква святкує праздник Введення во храм Пресвяятої Богородиці. В цей день відбулось святкове богослужіння в Свято-Богоявленському Кременецькому жіночому монастирі, яке очолив предстоятель Української Православної Церкви – Блаженнійший Онуфрій, митрополит Київський і всієї України. Разом з предстоятелем Української Православної Церкви молились сонм архиєреїв разом з митрополитом Тернопільським і Кременецьким Сергієм, який в цей  святковий день святкує 70 років від дня народження, а також духовенство Тернопільської єпархії, гості в священному сані. Після Богослужіння Блаженнійший Онуфрій привітав ювіляра з знаменною датою і побажав доброго здоров’я, кріпості сил тілесних і духовних в нелегкому архипастирському служінні.