27-й випускний акт в Кременецькому духовному училищі.

14 липня 2020 року, в Кременецькому духовному училищі відбувся 27-й випускний акт.

В цей день Святкову Божественну Літургію очолив  митрополит Тернопільський та Кременецький Сергій, якому співслужили настоятель Свято-Миколаївського кафедрального собору – протоієрей Василій Вознюк, інспектор Кременецького духовного училища – протоієрей Володимир Петручок, проректор Почаївської духовної Семінарії – протоієрей Іоанн Смакоуз та інші викладачі регентського училища в сані, а також священник, один із батьків випускників. За Богослужінням співали студенти і випускники духовного училища.

По завершенню Літургії був відслужений подячний молебень, після якого відбулася урочиста частина з нагоди випускного дня, на якій після вручення дипломів до вихованців із словами привітання звернулися митрополит Сергій , класний керівник, а також батьки студентів.