У Башуках освятили хрести на куполах для нового храму, що будується замість захопленого у 2015 році рейдерами

4 лютого 2020 року в селі Башуки Тернопільської області духовенство канонічної УПЦ звершило чин освячення хрестів на куполах для нового храму святого Архистратига Божого Михаїла, що будується замість захопленого прихильниками «Київського патріархату» в 2015 р, повідомляє на своїй сторінці у Facebook канал «Перший козацький».

Варто зауважити, що саме в 2015 році розкольники силою зайняли церкву в селі Башуки. Боротьба за храм йшла два роки. Влада області підтримала захоплення храму, пустила в хід махінації з держреєстром і підробку документів

Восени 2017 митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій освятив земельну ділянку для будівництва нового храму.

Тільки в 2018 році вірянам вдалося домогтися повторної реєстрації своєї громади і виділення земельної ділянки під будівництво нового храму. 20 жовтня митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій звершив закладку наріжного каменю у фундамент нової церкви на честь святого архістратига Божого Михаїла.
Члени громади власноруч зробили земельні роботи по влаштуванню фундаменту.
І вже 4 лютого 2020 року в новому храмі освятили та підняли бані!