Заупокійна панахида пасхальним чином за загинутим митрополитом Олексієм (Громадським) у Свято-Богоявленській жіночій обителі

7 травня 2019 року у Кременецькому Свято-Богоявленському жіночому монастирі відбулася заупокійна панахида пасхальним чином за убитого у 1943 році Високопреосвященійшого митрополита Волинського і Кременецького Олексія (Громадського). Після загибелі видатного служителя Української православної церкви, його було поховано саме на монастирському кладовищі.

Пасхальну заупокійну панахиду відслужили біля раки з мощами митрополита Олексія три архієреї: митрополит Тернопільський та Кременецький Сергій, вікарій Рівненської єпархії єпископ Дубенський Пімен та єпископ Шумський Іов. У служінні взяли участь священики із усієї округи.

До спільної молитви за загиблого митрополита Олексія (Громадського) приєдналися також і сестри монастиря.

В кінці служіння керуючий  Тернопільською єпархією УПЦ владика Сергій благословив усіх вірян та вручив пасхальні подарунки.