Архієрейське Богослужіння та освячення Свято-Введенського храму в селі Великі Бережці

15 липня 2018 року під час недільного Богослужіння у селі Великі Бережці був урочисто освячений місцевий Свято-Введенський храм громади Української Православної Церкви. Ремонт у храмі розпочали три роки тому, і за цей час практично вся будівля була відреставрована.

Цього дня в оновленому храмі була відслужена Божественна Літургія архієрейським чином. Богослужіння очолив керуючий Тернопільською єпархією УПЦ митрополит Тернопільський та Кременецький Сергій. Владиці співслужили настоятель парафії отець Андрій (Гринюк) та сонм священиків благочиння.

Храм був переповнений вірними, також багато було тих, хто причастився Святих Христових Таїн, зокрема, серед причасників було багато дітей.

Після запричасного стиха владика звернувся з архіпастирським словом до прихожан. «Нам необхідно берегти дар Божий дорожче життя», – наголосив митрополит Сергій.

Згодом керуючий Тернопільською єпархією УПЦ вручив благословенні грамоти деяким вірянам за старанні труди та благодіяння у справі реставрації храму.

По завершенні Літургії владика подарував усім присутнім духовну літературу.