Вступні іспити в Кременецькому Духовному Училищі

23 серпня 2018 року в Кременецькому Духовному Училищі, яке готує псаломщиків-диригентів церковних хорів для парафій Тернопільщини та інших єпархій УПЦ та викладачів школи Закону Божого, завершилися вступні іспити.

У склад приймальної комісії входили митрополит Тернопільський та Кременецький Сергій (Генсицький), єпископ Шумський Серафим (Залізницький), інспектор Училища протоієрей Володимир Петручок та викладачі богословських і музичних предметів Духовного Училища.

У підсумку на 1-й курс очного відділення було зараховано 39 чоловік, з яких одна дівчина була прийнята на 2-й курс, а також 4 студентів на заочне відділення.

Абітурієнти проходять музичне прослуховування, екзаменуються на предмет знання основних молитов та навику читання по церковнославянськи.

Після завершенню іспитів вихованцям побажали плідних результатів у подальшому навчанні.