Водосвятний молебень за безпеку дорожнього руху в Кременці

12 серпня 2018 року, з благословенню митрополита Тернопільського та Кременецького Сергія, у місті Кременець біля дороги був звершений водосвятний молебень. Він був відслужений спільно зі священиками та вірянами Покровської (полкової) церкви Кременця та храму святого Іоанна Предтечі, що у селі Великі Млинівці.

Молебень очолювали протоієрей Василь Галяс, благочинний Кременецького округу, протоієрей Георгій Прокопчук та клірик Покровського храму ієрей Володимир. Помолившись, священики освятили дорогу святою водою, після чого учасники Богослужіння звершили хресну ходу.

Молитви лунали на вулиці Симона Петлюри 37, поблизу комбінату хлібопродуктів, на прохання жителів міста, котрі звернулись до духовенства у зв’язку із трагічними аваріями, які трапилися за останній місяць на проїжджій частині.

Нагадаємо, що за останній місяць у місті Кременець під час ДТП загинуло три людини, практично на одному і тому ж місці.