Православна громада с.Башуки зустрічала свого архипастиря (фото)

21.11.2017р, день пам’яті св.архистратига Михаїла, митрополит Тернопільський та Кременецький Сергій з архипастирським візитом відвідав домовий храм,  де вже 3 роки після захоплення сільського храму, молиться православна община с.Башуки, Кременецького благочиння. В цей день Владика освятив земельну ділянку під будівництво майбутнього храму, та очолив божественну Літургію. На святкову службу прибуло десять священиків з сусідніх приходів, та багато віруючих з навколишніх сіл. Домовий храм був переповнений. Архипастирська молитва створила особливу благодатну атмосферу. Повчання Владики, на прикладі Ангелів, закликало богомольців твердо стояти в істині та своїм життям виконувати волю Божу. Дружня башуківська община підготувала трапезу для всіх паломників.

З благословіння Владики розпочинається підготовка до будівництва нового храму. Громада просить молитв та підтримки в благій та спасительній справі.