Вшанування головної святині Кременецької обителі ікони «Всіх скорботних Радість» фото

6 листопада у древньому Кременці урочисто відзначали свято ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість»  – головної святині Богоявленського жіночого монастиря. Святкову Літургію очолив митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел йому співслужили митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, митрополит Миколаївський і Очаківський Питирим, митрополит Почаївський Володимир, архиєпископ Уманський і Звенігородський Пантелеімон, єпископ Ірпінський Клімент, єпископ Шумський Нафанаїл та собор духовенства.

За Літургією співав хор Почаївської семінарії, сестринський хор та хор Кременецького монастиря. Чисельні паломники прибули до Кременця розділити із сестрами обителі святкову радість. Після Літургії відбувся хресний хід і було проголошено уставні многоліття.