Відбулись вступні екзамени в Кременецькому регентському відділенні Почаївської Духовної Семінарії.

24-25 серпня 2022 року відбулись вступні екзамени в Кременецькому регентському відділенні Почаївської Духовної Семінарії. Абітурієнтів перевірили на знання Священного Писання Старого та Нового Завітів і церковної тематики. А також був проведений іспит на знання музичної грамоти.

Наприкінці відбулась педагогічна рада на чолі з Високопреосвященнійшим Сергієм, митрополитом Тернопільським і Кременецьким, разом з інспектором КфПДС протоієреєм Іоанном Копитчаком та викладачами училища, на якій були підведені підсумки вступних іспитів і оголошений результат.

На 1 курс КфПДС було зараховано 31 абітурєнт.

1 комментарий:

1. Як це важлыво для єпархии і всієї канонічної УПЦ, що є ще багато бажаючих стати регентами церковному співу в храмах на радість нам вірним прихожанам при служіннях священства Господу Богу ради спасіння душ наших.