Свято-Богоявленський Кременецький жіночий монастир надає допомогу українським військовим і біженцям.

Управління Тернопільської Єпархії Української Православної Церкви  повідомляє, що разом із всіма приходами Тернопільської єпархії, які з перших днів війни беруть участь в наданні допомоги військовим та біженцям, які приїжджають з місць військових дій, посильну участь бере і Свято-Богоявленський Кременецький жіночий монастир.

Свята Обитель, окрім святої молитви за мир в Україні, за здоров’я українських військових, біженців і переселенців, активно допомагає продуктами, а також наданні всього необхідного для надання речей першої необхідності для тих, хто змушений був залишити свої домівки і шукати притулку в безпечнішій стороні.

Тому, якщо хтось має добрий намір і бажання взяти участь в цій благій справи, може звернутись до керівництва Кременецького жіночого монастиря, де Вам підкажуть чим Ви можете бути корисні.