Тернопілля Православне бере участь в допомозі біженцям та українським військовим.

У цей непростий час, коли наша Батьківщина переживає непрості часи, коли ворог напав на Україну, Українська Православна Церква перебуває пліч о пліч разом з своїм народом. Зокрема, Тернопільська єпархія повідомляє, що практично всі парафії Тернопільської єпархії Української Православної Церкви беруть участь в гуманітарній допомозі військовим ВСУ і біженцям, що знаходять притулок на території Тернопільської області. Парафії співпрацюють зі своїми ОТГ та селищними радами – забезпечують продуктами, їжею, медикаментами та засобами першої необхідності, дехто напряму співпрацює зі військоматами та військовими частинами.

Священники Кременецького благочиння на чолі з благочинним звершили молебен за мир і перемогу українських військових, а також Хрестний хід навколо Кременця зі святинями, щоб Господь, Матір Божа і всі святі берегли весь український народ.

Радуйся, Радосте наша, храни нас від всякого зла честним Твоїм Омофором!!!