На Туниках, у передмісті Кременця, відбулося архієрейське Богослужіння у день пам’яті св. вмц. Варвари

Сьогодні, 17 грудня 2020 року, в день пам‘яті святої великомучениці Варвари, у храмі Різдва Божої Матері, що знаходиться у передмісті Кременця, на Туниках, було звершено архієрейське Богослужіння.

Святкову Літургію очолив митрополит Тернопільський та Кременецький Сергій. Архієрею співслужили настоятель храму – о.Іоанн Копитчак та сонм священників Тернопільської єпархій.

Під час Божественної Літургії була піднесена сугуба молитва за мир в Україні та Церкві.

Керуючий Тернопільською єпархією УПЦ митрополит Сергій звернувся до численної пастви зі словами проповіді. У своїй промові владика розповів про праведне життя великомучениці Варвари, пам’ять якої православна Церква відзначає 17 грудня.

Після Богослужіння владика Сергій особисто привітав юну прихожанку храму з днем тезоіменитсва.