Юні прихожани з Тернопільщини відвідали концерт “Божі діти” в м. Києві.

11 серпня з усієї України на запрошення Київської Митрополії і по благословінню Блаженнійшого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України,  прибули діти в м. Київ, де відбувся концерт “Божі діти”. В концерті взяли участь різні професійні і аматорські колективи, естрадні співаки та гурти. Відкрив вже п’ятий ювілейний фестиваль Митрополит Вишгородський, намісник Св.-Успенської Києво-Печерської Лаври Павло. Владика зачитав вітальне слово предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнійшого Митрополита Онуфрія. В своєму ж слові владика Павло зазначив як важливо було є і буде творити добро, допомагати один одному, а найважливіше – це допомога тим, в кого є мало надії на підтримку з боку своїх близьких. Необхідно нагадати читачам, що фестиваль “Божі діти” з благословіння Блаженнійшого Митрополита Онуфрія якраз і був задуманий, як захід для допомоги дітям – сиротам, знедоленим, із багатодітних та малозабезпечених сімей. Владика – намісник нагородив пам’ятними відзнаками видатних благодійників. До слова, треба без перебільшення зауважити, що даний захід об’єднав всю Україну, адже як виступаючі, так і глядачі були з різних куточків нашої держави: від Львова до Донецька, від Буковини до Волині.
З Тернопільщини поїхало 27 дітей з різних парафій єпархії на чолі з настоятелем Св.-Предтеченського храму с. Млинівці Кременецького р-ну протоієреєм Георгієм Прокопчуком та керівником молодіжного відділу єпархії протоієреєм Андрієм Кінашевським. Дітки отримали подарунки, море емоцій і задоволення та мали змогу поклонитись мощам святих угодників Божих Печерських.
Концерт відбувся з дотриманням усіх карантинних норм (маски, антисептики, безпечна відстань між глядачами тощо).