Архипастирський візит митрополита Сергія в с. Стінка Бучацького благочиння.

В 7 неділю по П’ятидесятниці, 26 липня, в день пам’яті Святих Отців шести Вселенських соборів, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій з архипастирським візитом відвідав с. Стінка Бучацького благочиння, де звершив Божественну Літургію в цей святковий воскресний день. Митрополиту Сергію співслужили благочинний Бучацького благочиння о. Ярослав Савка, настоятель храму протоієрей Василій Мойсюк, а також інші клірики Тернопільської єпархії. Владику тепло зустріли чисельні парафіяни громади на честь Різдва Пресвятої Богородиці с. Стінка. Для них сьогоднішнє свято є особливим, оскільки свого владику вони зустрічали вперше не в типовому храмі, який відібрали в громади представники ПЦУ в 2019 році, а в пристосованому тимчасовому приміщенні. Проте, як зазначив архипастир, велика радість огортає усіх, адже майже вся громада, яка молилась в типовому храмі, залишилась вірною Христу, не спокусилась на земні тимчасові явища. І, хоча в пристосованому приміщені жарко і доволі тісно, люди сяяли неземною радістю. Сьогодні владика освятив біля нього поклонний хрест. Радість підсилюється надією, що громада, натхненна  працею, незадовго буде молитися у новому храмі. В своєму повчальному зверненні Митрополит Сергій пригадав слова Первосвященицької молитви, в якій Господь Іісус Христос просив Бога Отця, щоб усі були єдині і щоб Він сохранив Своїх у світі цьому. “Отже, як важливо залишатися в сьогоденні дітьми Божими і своїми для Бога, незважаючи ні на які випробування” – підсумував архіпастир.