Архіпастирський візит митрополита Сергія до Кременецької обителі

21 січня свій день Ангела святкує ігуменя Маріоніла (Панасюк) – настоятелька Кременецького Свято-Богоявленського жіночого монастиря.

Тому, напередодні, керуючий справами Тернопільської єпархії УПЦ очолив Всенічне бдіння у Кременецькій обителі. Цього дня, під час Богослужіння, вихованці недільної школи, що діє при місцевому монастирі, привітали ігуменю Маріонілу з днем її небесної покровительки та виконали ряд святкових пісень та віршів.

Наступного дня, 21 січня, була звершена Літургія, яку очолили чотири архієреї: митрополит Тернопільський та Кременецький Сергій, митрополит Почаївський Володимир, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел – намісник  Свято-Успенської Києво-Печерської лаври та архієпископ Шумський Іов. Владикам співслужили священики з Тернопільської та сусідніх єпархій.

Під час Богослужіння була піднесена сугуба молитва за мир в Україні та Церкві.

Зі словами проповіді до вірян звернувся митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, намісник  Свято-Успенської Києво-Печерської лаври.