На Православній Тернопільщині розпочалися урочисті святкування Різдва Христового

7 січня світове Православ’я відзначає велике свято Різдва Христового – день народження Сина Божого на землі. Це свято увібрало в себе чимало традицій, зокрема виконання колядок.

Так, 8 січня 2020 року у Тернопільській єпархії УПЦ розпочалися різдвяні святки. В цей день митрополит Тернопільський та Кременецький Сергій відвідав православну громаду храму Покрови Пресвятої Богородиці с. Залісці, де після Божественної Літургії в церкві пролунали святкові колядки. Цього ж дня, ввечері, архієрей прибув на Богослужіння та колядки до православного храму у селище Вишнівець.

На третій день Різдвяних святок, владика Сергій відслужив Літургію у Кременецькому Свято-Миколаївському соборі, в якому також лунали святкові пісні-колядки у виконанні місцевого хору.