Вшанування чудотворного образу Богоматері «Всемилостива» у Загаєцькій обителі

В Загаєцькій обителі Іоанна Милостивого вшанували головну святиню монастиря – чудотворну ікону Божої Матері іменована «Всемилостива».

Напередодні свята, 31 серпня від Спасо-Преображенського храму м. Шумськ до Загаєцького монастиря відбувся традиційний 4-й Хресний хід з молитвою до Богородиці. Хресну ходу очолив благочинний Шумського округу –  протоієрей Михаїл Костюк із священиками району та багаточисленними прочанами.

Хрестоходців радо зустрічали у с. Новостав, с. Шумбар та с. В. Загайці.
Біля воріт монастиря Іоанна Милостивого вірян зустріли намісник обителі –  архімандрит Герман із насельниками, котрий звернувся з вітальним словом до православних прочан. Після цього усі віряни фізично відпочили та скуштували монастирської трапези. Опісля усі отримали змогу помолитися під час святкового Всенічного Бдіння.

В сам день свята Божественну Літургію очолив митрополит Тернопільський та Кременецький Сергій.