Кам’янець-Подільська іконописна школа оголошує набір учнів

З благословення Високопреосвященнішого митрополита Кам’янець-Подільського і Городоцького Феодора, Кам’янець-Подільська іконописна школа на честь апостола і євангеліста Луки оголошує набір учнів. Навчання безкоштовне.

«Ікона – це не лише мистецтво, це в першу чергу богослов’я, яке вимагає від людини серйозної моральної досконалості та духовного розвитку», – переконані у Кам’янець-Подільській іконописній школі.

Тут готують не художників, а іконописців, які, перебуваючи у церковній традиції, вчаться відтворювати канонічний образ.

Пріоритетним при навчанні в школі вважають догматичне та духовно-практичне значення іконопису, щоб кожен вихованець зрозумів, що іконопис – це свята справа, яка безпосередньо залежить від внутрішнього стану іконописця.

Освітня програма іконописної школи включає:

● основи іконописного рисунка;

● освоєння техніки канонічного іконопису;

● теоретичні заняття: Біблійна історія, катехізис, основи літургіки, іконографія, історія християнської Церкви, іконологія, історія православного мистецтва, церковнослов’янська мова;

● майстер-класи;

● основи реставрації;

● ознайомлення з технікою стінопису;

● літню практику за програмою стінопису (розпис храмів);

● паломницькі поїздки з метою ознайомлення з роботами інших іконописних шкіл.

Навчання безкоштовне. Курс навчання три роки.

Заняття проводяться щоденно з понеділка по п’ятницю з 17:00 до 20:30.

З питань прийому в школу дзвонити з 10:00 до 13:00 за тел.: +38 (098) 717 32 33.

Вступні іспити: 29-30 серпня 2017 року.

Прийом документів до 26 серпня.

web-сайт: lukicon.wixsite.com/kpish.