Православна молодь Кременеччини вибирає активний відпочинок на природі

Православна молодіжка- це не лише захоплюючі бесіди із священниками, а ще й активний відпочинок. Так 9 травня 2019 року молодь Кременеччини разом із духовенством провели вільний час на природі.

Мальовничий ліс, рухливі та спортивні ігри, дружня компанія, веселі жарти, пісні під гітару та багато позитиву створили особливий настрій цього дня.

Священики Георгій Прокопчук, Іоанн Копитчак та Андрій Вараниця забезпечили всі умови для активного відпочинку на природі. Завдяки їх старанням усі отримали змогу скуштувати страви, що були приготовані на вогні, а вправні дівчата допомогли накрити по-справжньому святковий стіл.

Після смачної трапези відомий український кобзар Василь Жданкін виконав ряд пісень та акомпанував собі на гітарі.

Цього ж дня о 20:00 у Кременецькому регентському училищі відбулася традиційна зустріч православної молоді. Раді були вітати гостів із с. Залісці Збаразького району на чолі із о. Андрієм Гарасимом-настоятелем парафії Покрови Божої Матері.

Протоієрей Георгій Прокопчук розповів цікаві деталі про важливе свято- День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Згодом обидва священника у невимушеній атмосфері спілкувалися із присутніми та давали відповіді на хвилюючі питання.

Такі зустрічі відбуваються щочетверга о 20:00 у Кременецькому духовному училищі (приміщення трапезної) на території Свято-Миколаївського собору. Тому запрошуємо усіх бажаючих на дружнє спілкування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *