Освячення новоспорудженого Хреста на одному з перехресть м. Кременця

Благочестива традиція встановлення Поклінного Хреста на роздоріжжях, при в’їздах до населених пунктів, на помітних місцях є досить давньою. Для православних вірян Чесний Хрест – символ перемоги любові нашого Спасителя Іісуса Христа над гріхом та смертю.

У неділю 21 жовтня 2018 року у м. Кременець було звершене урочисте освячення придорожнього хреста на одному із перехресть міста. Чин освячення звершив митрополит Тернопільський та Кременецький Сергій. Архієрею співслужив сонм священників благочиння.

Хрест був встановлений за сприяння настоятеля храму в честь Живоносного Істочника (урочище «Божа гора») – протоієрея Георгія Казмірука.

У день освячення владика Сергій привітав православних з цією важливою подією, подякував протоієрею Георгію Казміруку за сприяння в будівництві та усім, хто допоміг обладнати територію та спорудити Хрест.

На уро­чис­тостях зіб­ра­лася чимала кількість віруючих.

Після освячення по благословінню Блаженнішого Онуфрія, митрополита Київського і всієї України всі присутні отримали іконки, де зображені святий рівноапостольний князь Володимир та апостол Андрій Первозванний.

Під час проповіді митрополит Сергій наголосив на тому, щоб віряни намагалися нікого не засуджувати, а каятися в своїх гріхах, тим самим примножувати добро, любов та милосердя.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *