Подія минулого року, – Всеукраїнський Хресний Хід на тернопіллі. Частина 2. (Фото, відео)

wp_20160709_163

_12haltd3goЗупинилися паломники в Богоявленському Кременецькому жіночому монастирі. Настоятелька ігуменія Маріонілла разом із сестрами монастиря прийняли паломників на нічліг і підкріпили трапезою.Саме тут було відслужено нашими архипастирями всенощне бдіння, а ранком Божественна Літургія, де основна частина хрестоходців причастилася Св.Христових Таїн. В другий день підкріплені благодаттю Святих Таїн з молитвою і піснеспівами подвижники подолали відстань 35км. до міста Шумськ. День був сонячний, людей зібралося багато. По дорозі читали акафісти, співали молитви. Організація була чудова. По дорозі були місця відпочинку, трапеза. З Божою допомогою вечором паломники уже розмістилися на нічліг в м.Шумськ, щоб зранку завершити останню стадію Хресного Ходу по тернопільщині, дійшовши за с.Сураж, щоб там зустрітися із рівненськими вірянами.