Митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій у складі делегації Української Православної для участі у Святому і Великому Соборі Православної Церкви (18-27 червня 2016 року)

19 квітня у резиденції Предстоятеля УПЦ на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Ж У Р Н А Л № 22

У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія —

МАЛИ МІРКУВАННЯ про склад делегації Української Православної для участі у Святому і Великому Соборі Православної Церкви (18-27 червня 2016 року).

УХВАЛИЛИ:
Для участі у Святому і Великому Соборі Православної Церкви (18-27 червня 2016 року) направити делегацію Української Православної Церкви у такому складі:

1. Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій;
2. Митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел;
3. Митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви;
4. Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, керуючий справами Української Православної Церкви;
5. Митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій.