Митрополит Сергій зустрівся з представниками ОБСЄ

sergij

28 травня 2015 року в єпархіальному управлінні відбулася зустріч митрополита Тернопільського і Кременецького Сергія з представниками Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні Марком Кіршбаймом і Лешеком Коцик.

У присутності кліриків єпархії і мирян були обговорені питання дотримання в Україні прав віруючих в зв’язку з випадками провокацій відносно громад Української Православної Церкви. Поміж іншого, Владика Сергій висловив стурбованість стосовно фактів та намірів захоплень храмів у селах Бутін, Новостав, Башуки, Колосова, Кулики та інших населених пунктах регіону. Сторони звернули увагу на неприпустимість фізичного та морального тиску на вірян, а також розповсюдження дифамаційних і дискредитаційних звернень з боку органів влади і приватних осіб, які необґрунтовано звинувачують Свято-Успенську Почаївську Лавру в антиукраїнських настроях.

Прес-служба Тернопільської єпархії