Священники тернопільської єпархії познайомили школярів зі Сходу України з православними святинями нашого краю.

Напередодні свята Входу Господнього в Єрусалим на православній Кременеччині побували діти з прифронтової зони, що мешкають у селі Лиман Старобільського району Луганської області.

Протягом п’яти днів, за Всеукраїнським проектом «Схід і Захід», вісімнадцять учнів з Луганщини разом зі своїми шкільними наставниками гостювали у Тернопільській області. Спеціалісти різних відділів Кременецької міської ради та закладів міста підготували цікаві заходи, майстер-класи, широку культурну програму, обмін знаннями та досвідом.

А завдяки участі Тернопільської єпархії УПЦ дітям вдалося побачити відомі у всьому християнському світі православні святині нашого краю.

Священики завезли дітей до Свято-Успенської Почаївської Лаври, де для східняків влаштували екскурсію по обителі та пригостили. У Кременці гостей чекав ще один сюрприз – виступ місцевого кобзаря Василя Жданкіна. У місті їм показали величний православний собор, духовне училище. До змістовної та захоплюючої екскурсії були додані й пам’ятні подарунки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *