Владика Сергій підтримав громаду УПЦ села Кинахівці у день її храмового свята (фото, відео)

12 липня 2017 року митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, керуючий Тернопільською єпархією Української Православної Церкви, відвідав парафію УПЦ у селі Кинахівці Збаразького району. Цього дня громада відзначила своє храмове свято. У день святих апостолів Петра і Павла віряни села Кинахівці знову зібрались на подвір’ї старости захопленого розкольниками храму Степана Тивонюка. Починаючи від свята П’ятидесятниці, саме сюди приходять на службу Божу до священика канонічної Церкви прихожани кількох навколишніх сіл. Збірна громада Кинахівців, Бутина, Мишковців молиться та співає осанну Всевишньому у стінах молитовної кімнати. Цього дня з Божої ласки була чудова тепла погода, і біля будинку старости зібралось не менше ніж 150 чоловік. Зі слів настоятеля громади УПЦ у Кинахівцях отця Віталія Гурєва, зранку, ще до приїзду Владики сюди прийшло близько 90 вірян, які завжди збираються на Літургію. Разом з митрополитом Сергієм прибули інші священнослужителі, віряни, які підтримали громаду села Кинахівці своєю увагою та молитвою.