У день престольного свята храму святих Кирила та Мефодія смт. Ланівці Високопреосвященійший владика Сергій звершив чин освячення нового іконостасу

24 травня Православний світ відзначає свято рiвноапостольних Кирила та Мефодiя, вчителiв слов’янських.

Цього дня парафія смт. Ланівці Тернопільської єпархій УПЦ відзначила своє престольне свято. Розділити радість торжества прибув митрополит Тернопільський та Кременецький Сергій. Йому співслужив отець Василій Польовий- настоятель храму на честь святих Кирила та Мефодія, благочинний Лановецького округу, а також сонм священиків Тернопільської та сусідніх єпархій.

Наймолодші прихожани привітали у віршованій формі архієрея, духовенство, парафіян, гостей та всіх жителів села з престольним святом.

Під час святкового Богослужіння лунала молитва за мир в Україні та за єдність світового Православ’я.

Важливою подією у житті парафії стало освячення нового іконостасу, яке здійснив керуючий Тернопільською єпархією УПЦ владика Сергій. Сам іконостас був зведений стараннями прихожан та усіх небайдужих людей.

Після Літургії відбувся хресний хід навколо церкви на честь святих Кирила та Мефодія, у якому взяли участь архіпастир, священики та православні віряни. Після цього  Високопреосвященійший владика звершив єлепомазання святим маслом усіх, хто прийшов розділити радість престольного свята, а також вручив подарунки.