Соборне Різдвяне Богослужіння у кафедральному соборі м. Тернополя

У четвер, 10 січня 2019 року, в Тернопільському кафедральному соборі  на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові, та матері їх Софії відбулося традиційне соборне Богослужіння, у якому взяли участь клірики Тернопільської єпархії УПЦ.

Розділити торжество Божественної Літургії разом з правлячим архієреєм митрополитом Тернопільським і Кременецьким Сергієм (Генсицьким), прибув єпископ Шумський Іов (Смакоуз), ректор Почаївської Духовної Семінарії та сонм священників благочиння.

В кінці архієрей  із духовенством та численною паствою, яка зібралась на Різдвяне богослужіння до собору, заколядували різдвяні колядки.

Після закінчення Літургії віряни мали змогу насолодитися поставленим вихованцями місцевої школи Закону Божого Різдвяним вертепом- православним дійством, що супроводжувалося виконанням духовних віршів, ірмосів різдвяного канону, розповіддю про Різдво Спасителя.