Митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор очолив Богослужіння у день престольного свята кафедрального храму Тернополя

30 вересня 2018 року, в день пам’яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії православна громада Тернополя урочисто відзначила своє престольне свято. У кафедральному храмі обласного центру, нижній престол котрого був освячений на честь цих святих, відбулось урочисте Богослужіння.

Божественну Літургію цього дня очолив керуючий Кам’янець-Подільською єпархією УПЦ митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор (Гаюн). Йому співслужили керуючий Тернопільською єпархією митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій (Генсицький), намісник Свято-Успенської Почаївської Лаври митрополит Почаївський Володимир (Мороз), єпископ Шумський Іов (Смакоуз), призначений вікарієм Тернопільської єпархії та ректором Почаївської духовної семінарії, вікарій Рівненської єпархії УПЦ єпископ Дубенський Пимен (Воят).

За службою Божою співав кафедральний хор та хор студентів Почаївської Духовної Семінарії.

Окрасою зібрання стали також виступи наймолодших прихожан кафедрального храму.

У цей день собор міста Тернополя зібрав численну громаду православних вірян, богомольців, гостей престольного свята і духовенства УПЦ.