Престольне свято у храмі на честь святих князів Бориса та Гліба с.Савчиці.

15 травня Українська Православна Церква відзначає свято на честь  святих князів Бориса та Гліба.

Цей день є престольним празником храму села Савчиці Тернопільського району. Святкову Божественну Літургію очолив митрополит Тернопільський та Кременецький Сергій (Генсицький).Йому співслужили настоятель парафії о.Георгій(Кирийчук)  , протоієрей Василь(Галяс) – благочинний Кременецького округу та священники із сусідніх приходів.

Даний дерев’яний храм був зведений у 2012 р. за підтримки людей. У 90-х роках тут функціонував православний храм, проте  він був захоплений інаковіруючими.

Дитячий колектив місцевого храму щиро привітав віршами та піснеспівами прихожан та паломників із празником.

Храмове свято супроводжував піснеспівами не лише тутешній хор, але й хор з Божої гори. Досить багато було тих, хто причастився Святих Христових Таїн, особливо велика кількість дітей.

Під час проповіді митрополит Сергій наголосив на тому, щоб віряни невпинно молилися до святих Бориса та Гліба, оскільки їхніми іменами закликають до єдності та припинення міжусобних воєн.

Після закінчення служби владика подарував присутнім смачні подарунки та духовну літературу.