Православні громади Тернопільщини зустріли День Перемоги молитвою (фото)

9 травня 2018 року, коли Україна святкує День Перемоги над нацистськими загарбниками, православне духовенство та миряни Тернопільської єпархії УПЦ помолились за упокій душ усіх жертв воєнного лихоліття.

Громади збирались біля пам’ятних знаків, встановлених біля місць поховання воїнів та на честь завершення війни, у містах, селищах та селах краю, щоб звершити молитви та вшанувати подвиг земляків.

В обласному центрі Богослужіння очолив вікарій Тернопільської єпархії, єпископ Шумський Серафим (Залізницький).

А в серці православної Тернопільщини, у районному центрі місті Кременець, панахиду звершили собором духовенства Кременецького благочиння. Також традиційно, починаючи із Літургії у храмі, відслужено панахиду в районному центрі місті Шумськ. Священики та віряни разом з молитвою вшанували небагатьох ветеранів війни, котрі дожили до цього часу та також взяли участь в урочистих заходах.

Місто Тернопіль:

Місто Кременець: