У селі Гаї Кременецького району проведено духовний концерт місіонерської групи.

12 листопада 2017 року у приміщенні школи села Гаї Кременецького району проведено духовний концерт місіонерської групи Тернопільської єпархії УПЦ. Разом з місцевими парафіянами громади святого архистратига Михаїла поспілкуватись з учасниками виїзду прийшла значна кількість глядачів.

Разом з ними був присутній настоятель приходу протоієрей Іоанн Білецький та настоятель громади Різдва Пресвятої Богородиці сусіднього села Града протоієрей Сергій Тригуба.

До жителів Гаїв прибули священики Тернопільської єпархії УПЦ протоієрей Василій Горюк, протоієрей Георгій Прокопчук, а також хор Почаївської духовної семінарії, хор регентської школи Кременецького духовного училища, місцевий православний хор. Окрім цих колективів, перед громадою блискуче виступили і кобзар Василь Жданкін у супроводі родичів, та бандуристка Ірина Дударчук.