Владика Сергій відвідав парафію УПЦ у селі Ридомиль Кременецького району у день престольного свята

10 листопада 2017 року керуючий Тернопільською єпархією УПЦ митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій відвідав парафію святої великомучениці Параскеви у селі Ридомиль Кременецького району.

Владика звершив Божественну літургію у день храмового свята й привітав місцевого настоятеля отця Миколая Семенюка і його численних присутніх парафіян, які зібрались, щоб вшанувати свою небесну заступницю та помолитись разом з архіпастирем.

Щонеділі у старовинному храмі великомучениці Параскеви П’ятниці збирається значна кількість вірян, котрі дотримуються Православної віри. А після святкової Літургії молитовну громаду села Ридомиль Причащали з кількох чаш.

У цей світлий день жителі села та гості храмового свята також подякували митрополиту Сергію та духовенству Тернопільської єпархії за увагу та молитви.