Митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій очолив урочистий акт на честь преподобного Іова Почаївського (фото, відео)

10 листопада 2017 року в Почаївській духовній семінарії тривали урочистості на честь преподобного Іова Почаївського – покровителя семінарського храму. Традиційно у святкових зборах беруть участь викладачі та студенти духовного навчального закладу, разом зі своїм керівником – ректором семінарії єпископом Серафимом.

Урочистий акт очолив керуючий Тернопільською єпархією УПЦ митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, котрий промовив вступне привітальне слово до присутніх.

Далі тривала лекція проректора Почаївської духовної семінарії протоієрея Олега Плаксія, котрий розповів про помісний собор 1917 року, столітня річниця котрого згадується цьогоріч.

Ректор владика Серафим завершив захід та підбив його підсумки. Після офіційної частини у храмі на честь преподобного Іова Почаївського відбувся концерт семінарського хору.