Свято Успіння Пресвятої Богородиці на Святій Землі.

27 серпня, напередодні свята Успіння Пресвятої Богородиці митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій очолив святкове вечірнє богослужіння в Троїцькому соборі Руської Духовної Місії. Його Високопреосвященству співслужили начальник РДМ архимандрит Олександр (Єлісов), клірики Місії та паломники в священному сані. Під час полієлею сонмом духовенства на середину храма була винесена прикрашена квітами Плащаниця Пресвятої Богородиці.

28 серпня в Гефсиманії, на Гробниці Божої Матері, митрополит Сергій разом зі сонмом архиєреїв Ієрусалимського Патріархата співслужив Патріарху Ієрусалимському і всієї Палестини Феофілу, який очолив Божественну Літургію на місці Погребіння Божої Матері в день свята Успіння Богородиці.