Митрополит Сергій відслужив Всенічну разом з представниками Чорногорської митрополії Сербської Православної Церкви.

29 липня 2017 року Тернопільську єпархію Української Православної Церкви відвідала делегація чорногорського православного духовенства та вірян.

Священнослужителі Чорногорської митрополії канонічної Сербської Православної Церкви відслужили Всенічну у кафедральному соборі святих мучениць Віри, Надії, Любові та Софії разом з керуючим Тернопільської єпархії УПЦ митрополитом Тернопільським і Кременецьким Сергієм.

Православну чорногорську делегацію очолив секретар Чорногорської митрополії СПЦ протоієрей Остоя Кнежевич. Його разом з його супутниками представив своїй пастві владика Сергій. Цього дня з православними прихожанами Тернополя молились ігумени трьох древніх чорногорських монастирів, ієродиякон і кілька паломників-вірян.

У Чорногорії є чотири православні єпархії, які є частиною канонічної Сербської Православної Церкви. Незважаючи на проголошення неканонічної Чорногорської Церкви, більшість православних вірян країни залишається прихожанами СПЦ.