Митрополит Сергій відвідав парафію святих апостолів Петра і Павла у селі Кинахівці (фото).

Керуючий Тернопільською єпархією УПЦ митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій відвідав у другу неділю Великого посту прихожан Української Православної Церкви у селі Кинахівці Збаразького району, щоб підтримати вірян в подвизі Великого Посту та стояння в Православній вірі. Владика відслужив молебень, проголосив проповідь. Архіпастирський візит став приємною несподіванкою для прихожан.

В своєму слові митрополит Сергій на прикладі Євангельської історії про чудо зцілення розслабленого показав, що одержати від Господа душевне і тілесне зцілення ми можемо тільки тоді, коли будемо мати любов до ближнього, уміти прощати, і проявляти спасительні плоди Покаяння.

12 березня у храм прийшло понад 80 прихожан УПЦ з Кинахівців та з сусіднього села Бутин.

Дякувати Богові, цього дня служба відбулась мирно, усі спокійно помолились у храмі, прийняли помазання святим маслом та подарунки від владики Сергія.