Престольне свято тернопільського кафедрального собору святих мучениць Віри,Надії, Любові та матері їх Софії. (фото, відео)

img_126930 вересня Православна Церква згадує святих мучениць, які втілюють християнські чесноти – Віру, Надію, Любов і матір їхню Софію. В цей святковий день престольне свято святкує кафедральний собор, освячений в честь цих святих мучениць в м. Тернополі. Розділити торжество Божественої Літургії разом з правячим архиєреєм митрополитом Тернопільським і Кременецьким Сергієм, прибули – митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор, митрополит Почаєвський Володимир, єпископ Шумський Серафим, ректор Почаївської Духовної Семінарії, єпископ Львівський і Галицький Філарет та єпископ  Ірпінський Клімент разом зі собором священства. Під час Богослужіння деякі клірики Тернопільської єпархії по благословінню Його Блаженства, Блаженнійшого Онуфрія, митрополита Київського і всієї України, були нагородженими церковними нагородами.

Під час Божественної Літургії єпископ Клімент виголосив проповідь.img_1238

Численні паломники, хор Почаєвської Духовної Семінарії, сестри Богоявленського жіночого монастиря з м.Кременця, вихованці Кременецького  регентського училища прибули привітати правячого архиєрея – митрополита Сергія та прихожан кафедрального собору м.Тернополя із святом.img_1316

Після Літургії відбувся хресний хід, в кінці якого вихованці воскресної школи Кафедрального собору свв.мцц. Віри, Надії, Любові та Софії привітали дорогих гостей зі святом.