Митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій очолив Святкову Соборну Пасхальну Літургію (фото, відео)

За усталеною традицію у середу Світлої Седмиці у кафедральному соборі “Святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії” відбулася Соборна Пасхальна Літургія яку очолив Високопреосвященніший Сергій митрополит Тернопільський і Кременецький у співслужінні із преосвященнішим Серафимом єпископом Шумським та сонмом священства. Традиційно у цей день на Світлій Седмиці  до кафедрального собору Тернополя приїздять священники єпархії та паломники щоби на Святковій Літургії поздоровити свого архипастиря зі Світлим Христовим Воскресінням.

За Святковою Літургією співав архиєрейський хор під керуванням регента Володимира Деркача.

На Великому вході митрополит Сергій, за благословенням Блаженнішого Онуфрія Митрополита Київського та всієї України, нагородив кліриків єпархії церковними нагородами.

Після Літургії відбувся Хресний хід та вихованці воскресної школи “Софія” привітали дорогих гостей зі Святом.