Високопреосвященіший Сергій митрополит Тернопільський і Кременецький звершив Літургію у Свято-Покровському храмі с.Залісці (фоторепортаж)

3 травня, у вівторок Світлої седмиці, Високопреосвященіший Сергій митрополит Тернопільський і Кременецький звершив архіпастирський візит до “Свято-Покровського” храму села Залісці.

Перед святковим богослужінням владику Сергія зустрічали діти та настоятель храму митрофорний протоієрей Андрій Гарасим.

Після Літургії відбувся Хресний хід і митрополит Сергій відслужив літію на могилах священників, похованих на церковному цвинтарі, котрі колись служили у “Свято-Покровському” храмі, та священників – уродженців села Залісці. Потім владика Сергій привітав дітей села Пасхальними подарунками і відслужив літію на могилах сільського кладовища.