Ж У Р Н А Л № 10

У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія—

МАЛИ МІРКУВАННЯ про призначення Преосвященних.

УХВАЛИЛИ:
1. Єпископом Камінь-Каширським, вікарієм Волинської єпархії призначити Преосвященного єпископа Шумського Нафанаїла, звільнивши його з посад вікарія Тернопільської єпархії та ректора Почаївської духовної семінарії.

2. Єпископом Шумським, вікарієм Тернопільської єпархії, ректором Почаївської духовної семінарії призначити Преосвященного єпископа Серафима (Залізницького).

Про що надіслати відповідні Укази.