В селі Коханівка звершено чин освячення хреста і купола новозбудованого храму «Покрова»

12 вересня з благословення митрополита Тернопільського і Кременецького Сергія в селі Коханівка звершено чин освячення хреста і купола новозбудованого храму «Покрова». В 2000 році село розділилося, внаслідок розколу столітній храм села Коханівка був захоплений прихильниками «КП» і тому, з того часу, православні молилися у невеликій хатинці. У 2010 році було закладено камінь під будівництво храму «Покрова» і ось сьогодні, настоятель ієрей Євгеній Пінчук разом із священниками сусідніх приходів освятили хрест і купол нового храму. Православні села Коханівка молилися в цей день зі сльозами радості, дякуючи Господу за милість, що вони дочекалися цього часу, коли на їхньому храмі засяяв золотавий купол і хрест.